Yardım Merkezi

1. ERGUVANTV nedir? 

ERGUVANTV birbirinden farklı orijinal (dizi, program, kısa film, yerli-yabancı film) içeriğin sunulduğu eğlendirici, bilgilendirici, yenilikçi ve eğitici bir yeni nesil internet televizyonudur.

Ayrıca; ERGUVANTV içerisinden YOUTUBE da yüklü olan yüzlerce hatta binlerce;

"Yerli-Yabancı" Film ve Kısa filme ulaşabilirsiniz. 

2. YOUTUBE da yüklü olan Film ve Kısa Filmleri neden ERGUVANTV de izlemeliyim?

  1. Youtube’un algoritması izlenme oranına dayanmakta izlemek istediğiniz film içeriği eğer çok popüler değil ise muhtemelen karşınıza kolay kolay çıkmaz.
  2. Youtube bir film sitesi olmadığı için filmleri veya kısa filmleri türlerine göre kategorize edilmiş halde gösteremez.
  3. Örneğin bir “yerli komedi filmi izle” araması yaptığımızda karşımıza tüm yerli komedi filmlerinin tümü güzelce sıralanmış halde çıkmaz. Sadece popüler olanlara ulaşırız.

Tüm bu sorunlar geride kaldı. Artık ERGUVANTV de kategorize edilmiş halde tüm filmleri bulabileceksiniz. Hem ORİJİNAL içeriklerimizle hem de kullanıcı dostu akıllı çözümlerimizle sizler için çalışıyoruz.

www.erguvantv.com sitesi www.youtube.com sitesi içerisinde bulunan Film ve Kısa film içeriklerini yayımlamakla ilgili şu durumu açık bir dille belirtir.

  1. Yayınlanan içerikler (film, kısa film) içeriğin yayıncısının kanalından siteye gömülmüş olup yapılan izlenmeler ve kazanılan reklam gelirleri kanalın sahibine gitmektedir.
  2. Youtube da bir içerik yüklendiğinde “Yerleştirmeye İzin Ver” butonu bulunmaktadır bu buton aktifse kanal sahibi içeriğinin herhangi bir siteye gömülmesine izin vermiş olur. ERGUVANTV sitesi içerisinde göreceğiniz tüm içerikler “Yerleştirme İzni” verilmiş içeriklerdir.
  3. Herhangi bir içeriğin hak sahibi sitemizde Film veya Kısa Film’inin bulunmasını istemiyor ise “Yerleştirmeye İzin Ver” butonunu PASİF hale getirdiğinde sitemizde ilgili içeri otomatik olarak gösterim dışı kalmış olur.
  4. Şayet Telif Hakkı sahibi bu butonu PASİF hale getirmek istemeyip sadece ERGUVANTV sitesi içerisinde yayımlanmasını istemiyor ise bize iletişim kısmından bildirebilir. İlgili içerik 3 iş günü içerisinde siteden tamamen kaldırılacaktır.    

3. ERGUVANTV de neler var?

ERGUVANTV sitesi içerisinde; kendi orijinal dizileri, filmleri, kısa filmleri, programları var.

Bunun dışında YOUTUBE da bulunan yüzlerce hatta binlerce yerli yabancı film ve kısa filmler var.

4. ERGUVANTV ye neden üye olmalıyım?

Daha iyi bir ERGUVANTV deneyimi için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hem bizi desteklemiş ve güçlendirmiş olursunuz.

5. ERGUVANTV üyeliği ücretli mi?

ERGUVANTV üyeliği şu an için ücretsizdir.

6. ERGUVANTV ye nasıl üye olabilirim?

www.erguvantv.com adresinde bulunan kayıt ol butonuna bastıktan sonra üye olabilirsiniz.

7. ERGUVANTV nereden izlenir?

www.erguvantv.com adresini ziyaret ederek internet bağlantısı yapabilen tüm cihazlarınızda (Bilgisayar, Mobil, Tablet, Smart TV, Apple TV vb.) izleyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda üyelerimize çok daha iyi bir deneyim yaşatmak için Mobil ve Akıllı TV uygularımızla sizlerle olacağız